FAQ's

Newsletter

Join us and receive digital marketing tips every week.

Let us know if you have any questions.

Talk To A Person

For $10.00 per day, you can try a 24-hour promotion to see how it works. The cost and duration options for a 24-hour promotion can be much more expensive and/or longer, so it really depends on your budget. Instagram uses a cost-per-mille (or cost-per-impression) system. This is essentially cost per 1000 views or impressions.

Disclaimer.

All the information on this website is published in good faith and for general information purpose only. Watson Media does not make any warranties about the completeness, reliability, and accuracy of this information.

error: Content is protected !!
Shopping cart
There are no Services in the cart!
Continue shopping
0
Skip to content